Dolar : Alış : 5.7096 / Satış : 5.7199
Euro : Alış : 6.3359 / Satış : 6.3473
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis31°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 360 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adilcevaz MYO Öğrencilerinden Teknik Gezi

10 Mayıs 2019 - 160 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adilcevaz MYO Öğrencilerinden Teknik Gezi
Adilcevaz MYO Öğrencilerinden Teknik Gezi

Üniversitemiz Adilcevaz Meslek Yüksekokulu (MYO) Özel Güvenlik ve Koruma Programı 2. Sınıf öğrencileri tarafından, Öğr. Gör. Erdoğan Uluğ öncülüğünde Van Ferit Melen Havalimanı’na teknik gezi düzenlendi. Danışman öğretim elemanı eşliğinde 22 öğrencinin katıldığı gezi, Havalimanı ve VIP Güvenliği dersi kapsamında öğrencilerin teorik bilgilerini pekiştirmek, Havalimanı güvenlik sistemlerini ve süreçlerini yerinde görmek amacıyla düzenlendi.
Van Ferit Melen Havalimanı yetkilileri Adilcevaz MYO öğrencilerine; havalimanı, güvenlik sistem ve cihazları, havalimanlarına ait kavramlar, havalimanına ait güvenlik sınırlamalı alanlar ile havalimanı güvenlik talimatları hakkında uygulamalı bilgiler verdi. Düzenlenen program Yüzüncü Yıl Üniversitesi Van Kedisi Evi ve Van Kalesi gezisiyle sona erdi.
Adilcevaz MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Başkan Vekili Öğr. Gör. Erdoğan Uluğ, gerçekleşen teknik gezi hakkında açıklama yaptı. Bu gezinin öğrencilerin mesleki bilgi, donanımlarına ve sosyalleşmelerine önemli katkı sağladığını ifade eden Öğr. Gör. Uluğ, teknik gezinin gerçekleşmesi için kendilerine imkân sağlayan Adilcevaz MYO Müdürü Doç. Dr. Mustafa Atlı’ya ve Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’a teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika