Dolar : Alış : 7.5344 / Satış : 7.5480
Euro : Alış : 8.9295 / Satış : 8.9456
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 519 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın 8 Ağustos Bitlis’in Rus İşgalinden Kurtuluşu’nun Yıldönümü Mesajı

08 Ağustos 2020 - 7.209 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın 8 Ağustos Bitlis’in Rus İşgalinden Kurtuluşu’nun Yıldönümü Mesajı
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın  8 Ağustos Bitlis’in Rus İşgalinden  Kurtuluşu’nun Yıldönümü Mesajı

Başkan Tanğlay yayımladığı mesajında: “Tarihi binlerce yıllık geçmişe dayanan, misafir-perverliğin, mertliğin, yiğitliğin adresi olan Bitlis’in düşman işgalin-den kurtuluşunun 104. yıl dönümünü gururla ve büyük bir coşku ile kutla-manın idraki içindeyiz.
Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, şunları kaydetti:”Bilinmelidir ki geçmişten aldığımız ilhamla, milletçe şehitleri-mizin ve gazilerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğu içinde olarak her geçen gün aynı şuur ve inançla ülkemizi muasır medeniyet seviyesinden daha da yükseklere taşıma kararlılığı göstermeliyiz. Geçmişte vatanın müdafaası ve mukaddes bildiğimiz değerler için göstermiş olduğumuz birlik ve beraberliği şu günlerde de aynı şekilde göstermekteyiz. Yaşadığı-mız afetler, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen salgın hastalıklar bizleri birbirine daha çok bağlayıp, kenetlenerek destek olan bir toplum haline getirmektedir. “Bir ve beraber oldukları sürece her zorluğun üstesinden gelebilen bir millet olduklarını belirten Başkan Tanğlay, “Geçmişimizden dersler alarak gençlerimizi eğitmeli ve onları yeni dünyaya hazırlamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm Bitlislli hemşehrilerimizin 8 Ağostus Kurtuluş Günü’nü tebrik ediyor, bizlere bu coğrafyada gururla yaşama imkanı veren şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”
Nesrullah TANĞLAY
Bitlis Belediye Başkanı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika