Dolar : Alış : 6.6672 / Satış : 6.6792
Euro : Alış : 7.2849 / Satış : 7.2980
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis6°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 447 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bitlis Bitlis Oluyor

06 Aralık 2019 - 681 kez okunmuş
Ana Sayfa » Adilcevaz»Bitlis Bitlis Oluyor
Bitlis Bitlis Oluyor

Yapılan onca proje verilen emek ve ortaya çıkan şahane eserler.
Hepsini teker teker saymamıza imkan yok tabiî ki ama yakın zamanda sayın Belediye Başkanımız Nesrullah Kardeşimin girişimleriyle sonuçlanan Bitlis kalesi aydınlatma projesi ve ilimize ayrı bir hava katmış durumda.
Bitlis’in en eski gazetesi olarak gerek yakın çevremizden gerekse de il dışında yaşayan hemşerilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler aslında bizleri mutlu etmenin yanında ayrıda bir gururlandırdı.
Bitlis kalesinin gerçek ihtişamını gözler önüne seren bu projenin yapımında emeği geçen başta Belediye Başkanımız Nesrullah Tanğlay Kardeşime ve sayın vekillerime teşekkürü borç biliyorum.Ve inanıyoruz ki Bitlis güzel insanların emeğiyle daha birçok projeye ev sahipliği yapacak.
Belediye Başkanımız Nesrullah kardeşimin bir diğeri temasıyla ilimize kazandırdığı önemli bir diğer projeyide sizlere hatırlatmak isterim.Daka desteğiyle yapılacak olan Güneş Enerji panelleri gerçekten ilimiz üzerinde ki maddi bir yükü büyük oranda kaldıracak.
Dünyamızın giderek kirlenmesi ve enerji kaynaklarının hızla tüketilmesi artık güneş enerjisini daha çok ön plana çıkarmış ve artık gerçek anlamda her ilde olması gereken bir proje.
Çoğu ilde olmayan ama ilimizde yapılacak olan bu proje Bitlisimize çağ atlatacaktır.Çalışmaları kapsamında bir kez daha Nesrullah Tanğlay kardeşimi kutluyorum.İnşallah bu tarihi ve güzide memleket daha güzel eserlere kavuşacaktır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika