Dolar : Alış : 8.1383 / Satış : 8.1530
Euro : Alış : 9.6777 / Satış : 9.6951
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis11°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1037 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulundan Dünya Sosyal Hizmet Günü Etkinliği

03 Nisan 2021 - 947 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulundan Dünya Sosyal Hizmet Günü Etkinliği
Bitlis Eren Üniversitesi  Sağlık Yüksekokulundan  Dünya Sosyal Hizmet  Günü Etkinliği

Bitlis Eren Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Sosyal Hizmet Bölümü tarafından “2021 Dünya Sosyal Hizmet Günü ve 2020 – 2021 Bahar Yarıyılı Doç. Dr. Ertan Kahramanoğlu Dönemi Açılış Etkinliği” düzenlendi.
Etkinlik, bahar yarıyılının hatırasına atfedilen sosyal hizmetin öncüsü Doç. Dr. Ertan Kahramanoğlu’nun anısına hazırlanan kısa film gösterimi ile başladı. Sağlık Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hatice Öntürk ve Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Serhat Tek’in açılış konuşmaları ile devam etti. Daha sonra Başkent Üniversitesi akademisyenlerinden Dr. Bülent İlik bilgi ve birikimlerini öğrenci ve akademisyenlere aktardı. Etkinlik kapsamında dereceye giren öğrenciler ve başarılı olan akademisyenlere belge ve ödülleri takdim edilerek dönem içinde gerçekleştirilecek eğitim öğretim faaliyetleri ve öğrenci çalışmaları ile ilgili gündem paylaşıldı. Gün boyu devam
eden etkinlikler kapsamında Dünya Sosyal Hizmet Federasyonu’nun 2021 yılı için belirlemiş olduğu UBUNTU (Ben, biz olduğumuz zaman benim ) teması ile ilgili düzenlemiş olduğu kısa öykü arışmasında başarılı olan öğrenciler belirlendi. Çevrimiçi yapılan etkinlik, sınıflar arası münazara finali ile tamamlandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika