Dolar : Alış : 7.5344 / Satış : 7.5480
Euro : Alış : 8.9295 / Satış : 8.9456
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 519 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hadsiz Ukala…

17 Ağustos 2020 - 364 kez okunmuş
Ana Sayfa » Adilcevaz»Hadsiz Ukala…
Hadsiz Ukala…

İşte hep bunlar yıllarca ülkemizin ayağına çelme taktı.Tam yapacakken içerdeki piyonları harekete geçirip yaptırmadılar.
Tam başaracakken önümüze türlü engeller koydular.
Haftanın ikinci günü böyle bir başlıkla siz değerli okurlarımın karşısında olmak istemezdim aslında.Ama gelin görün ki Şu ABD’deki başkan adayı denilen haysiyetsiz aşağılık Joe Biden denilen varlık konuşmasıyla canımızı ciddi anlamda sıktı ve ister istemez bu yazıyı kaleme almak farz oldu.
Sözde akıllı ( cahil ) kalkmış bu ülkenin Seçilen Cumhurbaşkanını içerideki muhalefete destek vererek düşürmeye çalışacakmış ta bilmem neymiş.Sanki yıllarca bu ülkeye terörizmle,içerideki bazı kesimleri destekleyerek engel olmamışlarda şimdiden sonra engel olacaklar.
Daha hafızalarımızdaki canlılığını koruyan 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi.Aslında çok ta söz egerek yok halkımız o gün parti kişi ayırt etmeksizin topların,Tankların önüne atladı.
Çünkü istedikleri yegane şey bu ülkede Demokrasiyle gelen yönetimin görevine devam etmesi ve artık Ülkemizin darbe ülkesi olmadığını göstermekti.
Değerli okurlarım Biz Türkiye cumhuriyeti vatandaşları olarak ülkemizi kimin yöneteceğini kimin yönetmeyeceğini çok iyi biliyoruz.
Seçimlerde de bunu sandıklara yansıtıyoruz.Aslında amaç çok daha farklı pandemi döneminde bile durdurulamayan Ülkemizi dizginlemek. Barbaros Hayreddin Paşa Sismik Araştırma Gemisi, Oruç Reis Sismik Araştırma Gemisi, Yavuz Sondaj Gemisi, Fatih Sondaj Gemisi… Evet bakın isimler hiç yabancı değil.Bu isimlerini saydığım sismik araştırma gemilerimiz Akdeniz’de ülke refahı için doğal kaynak araması yapan gemilerimiz aslında gururlarımız.Şimdi Dünya kalkmış Türk’e kafa tutuyor.
Her ülke karşımızda neredeyse. Aslında bu sesleri çıkarmalarında ki tek neden ise Türkiye’nin Osmanlı gibi tekrar İmparatorluk yolunda emin adımlarla ilerliyor olması.
Sözlerimi fazlada uzatıp siz değerli okurlarımın kıymetli vaktini çalmak istemiyorum.
Ülkemizin yönetiminde kim olursa olsun kimse ama kimse ülkemizin iç işlerine karışma lüksüne sahip değildir.
Bu ülkeyi yöneten seçilmiş cumhurbaşkanı görevinin başındadır.
Üç beş tane çapulcunun sözüyle de inmeyecektir.Burdan sözüm başta Joe Biden denen zavallıya ve akabinde Ülkemiz içinde ki maşalarına;ülkemizi kimin yöneteceğine kimin yönetmeyeceğine değerli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları karar verir. Siz ve akıl vericileriniz değil.
Selam,saygı ve dua ile…

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika