Dolar : Alış : 7.8080 / Satış : 7.8221
Euro : Alış : 9.4134 / Satış : 9.4304
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis7°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 547 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali ÇAĞATAY’dan Van Zİyareti

25 Haziran 2020 - 4.741 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Vali ÇAĞATAY’dan Van Zİyareti
Vali ÇAĞATAY’dan Van Zİyareti

Vali Oktay Çağatay, Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’i,
Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanını ve Van İl Jandarma Komutanını Makamlarında Ziyaret Etti

Vali Oktay Çağatay, Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’i Belediye Başkanlığı makamında ziyaret etti.
Vali Oktay Çağatay’ı, Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bilmeztarafından Belediye Başkanlığı bahçesinde karşılandı.
Vali Oktay Çağatay’ınşeref defteriniimzalamasısonrasında makamında ağırladı.
Kısa süreli ziyaretin ardından Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Bitlis İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nail İlbey ile birlikte Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş’ı makamında ziyaret ettiler. Vali Çağatay, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş tarafından karşılandı. Vali Çağatay karşılama mangasını selamlamasından sonra Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı personeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Vali Çağatay, Şeref defterini imzaladıktan sonra Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Vali Çağatay’ı makamında ağırladı. Daha sonra Vali Çağatay ve Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş karşılıklı hediye takdiminde bulundular.
Vali Çağatay Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığından ayrıldıktan sonra Bitlis İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nail İlbey ile birlikteVan İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit’i makamında ziyaret ettiler. Vali Çağatay, Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit tarafından karşılandı.
Vali Çağatay karşılama mangasını selamlamasından sonra Van İl Jandarma personeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Vali Çağatay, Şeref defterini imzaladıktan sonra Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Vali Çağatay’ı makamında ağırladı. Vali Çağatay ve Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit karşılıklı hediye takdiminden sonra Vali Çağatay Van İl Jandarma Komutanlığından ayrıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika