Dolar : Alış : 13.5054 / Satış : 13.5298
Euro : Alış : 15.4799 / Satış : 15.5078
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis-5°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1315 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hizan İlçemizde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı Yapıldı

29 Kasım 2021 - 279 kez okunmuş
Ana Sayfa » Adilcevaz»Hizan İlçemizde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı Yapıldı
Hizan İlçemizde Kadına Yönelik  Şiddetle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Hizan İlçemizde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Kaymakam Muhammed İkbal YELEK başkanlığında yapıldı.Saat 18.00’de Kaymakamlık Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kaymakam Yelek, koordinasyon toplantısının kadına yönelik şiddet konusunda kurumlar arasında koordinasyon ve iş birliğinin güçlendirilmesi, ayrıca üretilen çözüm önerilerinin değerlendirilmesi amacıyla yapıldığını söyledi.
Ülkemizde, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede, çalışmaların her geçen gün daha da artığını belirten Kaymakam Yelek, “Ülkemizde kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında önemli kararlar alınmaktadır. Bizler de ilçemizdeki çalışmaları bu eylem planı doğrultusunda kararlılıkla yürütüyoruz. Ümit ediyoruz ki millet olarak hiçbir şekilde onaylamadığımız, geleneklerimizle asla bağdaşmayan kadına şiddet hadiseleri ülkemizde ve dünyada meydana gelmez” şeklinde konuştu.
Toplantı, yapılan sunumların ardından kadına yönelik şiddet hususunda ilçemizde yürütülen çalışmaların görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.(Sami MELEK)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika