Dolar : Alış : 6.8422 / Satış : 6.8545
Euro : Alış : 7.6859 / Satış : 7.6998
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis26°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 475 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İHALE İLANI BİTLİS İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

06 Aralık 2019 - 1.256 kez okunmuş
Ana Sayfa » İhale İlanları»İHALE İLANI BİTLİS İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
İHALE İLANI  BİTLİS İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

1-İdarenin
a)Adresi :Bitlis Emniyet Müdürlüğü / Ahmet Eren Bulvarı Rahva yerleşkesi / BİTLİS
b)Telefon ve faks numarası :Tlf: ( 0434) 226 55 00 – ( 64 30 ) – Fax: ( 0434) 226 55 15
2-Mübadele konusu malın
a)Niteliği, türü ve miktarı :Ekonomik ömrünü tamamlamış 7 adet muhtelif marka ve modelde taşıt, yaklaşık 30 ton demirbaş malzeme
b)Teslim Etme ve Teslim Alma yeri :Taşıtlar ve Hurda Malzemeler Bitlis Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Emniyet Müdürlükleri / Amirliklerine ait yerleşkelerden teslim alınacaktır. İhaleyi kazanan yüklenici firma tarafından taahhüt edilen (2) iki adet (0) km benzinli Fiat Egea Easy 1.4 ( Beyaz renkli ) Marka araç ise Lojistik Şube Müdürlüğüne teslim edilecektir.
c)Teslim Etme Tarihi :İhale kararının tebliğinden itibaren ( 15 ) iş günü içinde ilgili araç alımı yapacak firmaya teslim edilecektir.
d)Teslim Alma Tarihi :İhale bedeli, ihale kararının tebliğinden itibaren ihale ile ilgili tüm vergi ve işlemleri tamamladıktan sonra ( 15 ) iş günü içinde yüklenici firmadan teslim alınacaktır.
3-İhalenin
a)Yapılacağı yer :Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürlüğü İhale Salonu
b)Tarihi ve Saati :16/12/2019 Saat: 14:30
4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile uygulanacak kriterler:
Açık teklif suretiyle yapılacak ihaleye katılacak gerçek veya tüzel kişiler;
a)Teklif Mektubu
b)Geçici Teminat Mektubu,
c)Mübadele tarihinden önceki altı aylık süre içinde alınmış tebligat adresini gösterir bir belge,
d)Başkası adına vekil olarak mübadeleye katılanların noterden onaylı vekaletnamesi, tüzel kişiliği temsilen katılanların ise noterden onaylşı imza sirküleri, Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi
e)Kimlikleri belirleyen fotoğraflı ve geçerli bir belgeyi ( Nüfuscüzdanı, ehliyet veya benzeri ) ibraz edeceklerdir.
5-İhale, şartnamedeki katılma koşullarını taşıyan tüm yerli isteklilere açıktır.
6-İhale dokümanı Bitlis Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürlüğü adresinde görülebilir ve 50,00 TL karşılığı aynı adresten temin edilebilir. Mübadeleye teklif verecek olanların mübadele dokümanını satın almaları zorunludur.
7-Teklifler, 16/12/2019 günü Saat: 14.00’e kadar Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürlüğünde idare görevlisine verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
8-İhale işlemi, ihale komisyonu önünde istekliler tarafından sunulan kapalı zarf usulü verilen teklifler açıldıktan sonra teknik şartnamede belirtilen fiyat farkından peyler miktarında sözlü olarak açık eksiltme şeklinde gerçekleştirilir.
9-İstekliler 6700,00 TL tutarında geçici teminatı ve 50,00 TL şartname bedelini Bitlis Defterdarlığı Muhasebe Müdürlüğü hesabına yatırdıktan sonra makbuzla birlikte doküman almaya geleceklerdir.
10-İhale kararının yükleniciye tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde ihale bedeli ve ihale ile ilgili şartnamede belirtilen tüm işlemleri tamamladıktan sonra sözleşme yapılması ve kesin teminat yatırılması zorunlu değildir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika