Dolar : Alış : 6.2259 / Satış : 6.2371
Euro : Alış : 6.8592 / Satış : 6.8716
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis5°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 431 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Rektör Yardım’ın Öğretmenler Günü Mesajı

24 Kasım 2019 - 481 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Rektör Yardım’ın Öğretmenler Günü Mesajı
Rektör Yardım’ın Öğretmenler Günü Mesajı

Tarih boyunca büyük başarılara imza atan medeniyetlerin başarılarının temelinde eğitim yatar. Toplumların geleceğini belirleyen en temel ve hayati unsur eğitim; eğitimin yapı taşları ise hiç şüphesiz öğretmenleri-mizdir.
Çocuklarımızın ve gençlerimizin vatansever, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi içselleştirmiş; milli bilinci ve demokrasiyi özümsemiş; insanı ve insani değerleri merkeze alan; iletişebilen, aklı ve vicdanı hür; düşünen, üreten ve kazanımla-rını insanlık yararına kullanabilme yeteneğine sahip bireyler olarak yetişmesi cefakâr ve fedakâr öğretmenle-rimizin gayretleriyle mümkün olacaktır.
Beşikten mezara kadar ilim tahsil etmeyi emreden, kalemin kılıçtan keskin olduğunu düşünen bir medeniyetin mensupları olan bizler için şüphesiz öğretmenlik mesleği kutsaldır.
Bu duygu ve düşüncelerle yurt dışında ve vatanımızın dört bir yanında türlü zorluklarla fedakârane çalışan tüm öğretmenlerimizin; böylesine kutsal ve meşakkatli bir mesleği icra etmek hayaliyle yola çıkan öğretmen adayı tüm öğrencileri-mizin; Üniversite-mizdeki ve tüm eğitim kurumlarındaki öğretim elemanlarının 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor; görevi başında şehit olmuş eğitimcilerimiz başta olmak üzere vefat eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika