Dolar : Alış : 5.7479 / Satış : 5.7582
Euro : Alış : 6.3805 / Satış : 6.3920
HAVA DURUMU
hava durumu

Bitlis2°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 421 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez

21 Temmuz 2019 - 198 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez
Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez

Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin…
Bu söz bizlere çok şey anlatıyor,bizimde bu sözden çok şey anlamamız gerekiyor.Tarihte her zaman kahramanlar can vermiş yurdu yaşatmak için bizlere bu cennet vatanı bırakmak için.
Bu vatanın kahramanları geçmişte olduğu gibi şimdi de bu vatanı 3-5 çapulcuya bu vatanı bırakmamaya devam edecektir.Değerli okurlarım 19 Temmuz Cuma günü Bölücü Terör Örgütü mensupları tarafından silahlı saldırı yapıldı ve Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş şehit düştü.
Bu haber hepimize derinden etki etti.Aslında bu yazıyı kaleme alırken çok farklı şeylerden güzelliklerden bahsetmek istemiştim.Ama bu acı olay hepimizi üzdüğü için sadece ve sadece kahraman şehidimize ayırmak istedim.Tüm bu yaşanan hadiseleri göz önüne alıp, hayatımızda ki kararları ona göre vermeliyiz.
Bizden sonra ki nesilleri ona göre yatiştirmeliyiz. Çünkü bizim bizden başka dostumuz yok.Biz Türkiyle,Kürdüyle,Zazası ve Çerkezi ile 80 milyonluk bir aileyiz.Bu aileyi küçük bir sebepten dolayı kimsenin bölmesine izin vermeyelim.
Kendi yaşadığımız coğrafyada bile Türk,Kürt ayrımı yapmak isteyen hainler var. Ama bizler 100 yıllardır kız alıp verdiğimiz kardeşlerimizle et tırnak olmuşuz.
Et tırnaktan ayrılır mı hiç? Bu sorunun cevabını etraflıca düşünüp verin.Bizim Bir tane vatanımız, bir tane bayrağımız ve bir tane dinimiz var.Vatanımız Türkiye Bayrağımız şanlı al bayrağımız ve dinimiz islamdır.
Bu düşüncelerle ortak değerlere bağlı alırsak bizleri ne dövizle ne krizle ne topla ne tüfekle korkutamazlar. Bu duygu ve düşüncelerle tüm şehitlerimize ve Cuma günü Hayatını Kaybeden Aziz şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Bir daha böyle olayların yaşanmamasını niyaz ediyorum.Bir başka yazıda buluşmak ümidiyle…

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika